یک کلام وسلام

داغ ترین و پر بیننده ترین مطالب

یک کلام وسلام

داغ ترین و پر بیننده ترین مطالب

آخرین مطالب
نویسندگان

پیامک صوتی بفرستید!

سه شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۱، ۰۸:۱۹ ب.ظ

یک ترفند کاربردی

 ارسال پیامک صوتی

 مشترکان سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند با تماس با شماره تلفن گویای رایگان 719، برای شماره مورد نظرشان پیام صوتی بفرستند.

 

ارسال پیامک صوتی یکی از خدمات جدید در دنیای گوشیهای همراه است. البته طول پیغام ضبط شده حد اکثر می تواند 60 ثانیه باشد و هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای مشترکین سیم کارتهای اعتباری620 ریال تعیین شده است.

این امکان برای مشترکین ایرانسل irancell قرار گرفته که پس از ضبط پیام خود، بتوانند پیام خود را سریعا پس از ضبط و یا در روز و ساعت دلخواه خود به یکی از 3 روش ارسال پیامک، تماس خودکار و یا پیام چند رسانه ای (MMS) برای مخاطب موردنظرشان ارسال کنند.

  • نحوه ارسال پیامک صوتی ایرانسل:

بر اساس این سرویس پیشرو، هر زمان که خواستید، می توانید با شماره گیری تلفن گویای رایگان 719، تا 60 ثانیه برای مشترک مورد نظر خود پیغام بگذارید.

پس از ضبط پیام، این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا پیام خود را به یکی از روش های زیر ارسال کنید:

  • پیامک:

مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته اید مطلع می شود و می تواند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان 719 و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره 720 (با هزینه معادل نرخ مکالمه درون شبکه) استفاده نماید.

  • تماس خودکار:

سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.

  • پیام چندرسانه ای:

پیام ضبط شده شما به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.

  • امکان ارسال به دیگر مشترکین ایرانسل:

از دیگر قابلیتهای این سرویس جدید، ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روشهای مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه ای است.

هزینه ارسال هر پیامک صوتی معادل 620 ریال می باشد.

همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی پیغام بگذارند.

در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانهای خواهید بود که تنظیمات پیام چندرسانه ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده اید، کد را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید.)